INTERIÉR, NÁBYTEK

Chtěli byste omladit nábytek a nechce se Vám zbytečně utrácet hodně peněz? Nebo třeba jen potřebujete změnu vzhledu? Věděli jste, že ten starý nemusíte vyhazovat, ale můžete ho polepit dekorativní fólií?

Vybrali jste si nábytek, ale chtěli byste ho v jiné barvě, kterou výrobce nenabízí? I na tuto situaci můžete najít odpověď právě u nás.

Změňte vzhled kuchyňské linky, pracovní desky, stolu, židlí, skříní…. Polepit můžete třeba i podlahu speciální fólií na podlahy. Možností je spousta.

Jsou vaše zdi holé a potřebovaly by něčím oživit? Můžete je dekorovat částečně nebo celé digitálně potištěnou tapetou s Vaší oblíbenou fotografií. Na výběr máme přes 30 typů velmi kvalitních potisknutelných fototapet s různou strukturou povrchu. Z řezaných fólií různých barev můžete mít na zdech například siluety postav z rodinné fotografie. Vyrábíme i velmi kvalitní fotoobrazy různých formátů, kde je potištěné plátno napnuté na dřevěný rám.

Máte kreativní dětičky? Nechte jim polepit zdi speciální omyvatelnou fólií, nebo magnetickou fólií, která plně nahradí magnetickou tabuli.

Můžete si vybírat z velkého množství dekorativních fólií v našem vzorníku. Neváhejte nás kontaktovat.