OKNA A SKLA BUDOV

CHCI V LÉTĚ MÉNĚ TEPLA

Máte v létě doma nebo v kanceláři vysoké teploty? Přehřívá se Vám interiér a klimatizace nestíhá? Napadlo Vás, že tento problém můžete vyřešit instalací fólií? Tyto fólie Vám pomůžou tento problém vyřešit. Nejen že odrážejí teplo, ale pohlcují i UV záření. Znamená to tedy, že Vám letní fólie zajistí příjemnou teplotu v interiéru, ale také ochrání lidské zdraví nebo interiérový nábytek před nebezpečným UV zářením… nebo třeba snižuje náklady na klimatizaci.

CHCI V ZIMĚ VÍCE TEPLA

Topíte v zimním období jak diví, ale je Vám stále zima a výdaje za vytápění šplhají vysoko? Slyšeli jste o termo-izolačních fóliích? Tyto fólie odrážejí teplo, které by normálně unikalo oknem, zpět do místnosti a redukuje tak tepelné ztráty. Chraňte své zdraví, bezpečí a snižte náklady na vytápění.

CHCI VÍCE BEZPEČÍ

Bezpečnostní fólie, jakožto mnohdy cenově nejdostupnější a technicky nejpřípustnější způsob ochrany Vašeho majetku. Zaručuje zpevnění skla, ochranu před poškozením nebo vysypáním. Chraňte svou nemovitost před násilným vniknutím, chraňte své zdraví s bezpečnostními fóliemi.